Nowe wiadomości

11 faxemail

A gdyby tak zainwestować w litery przestrzenne kraków? To rozwiązanie które przyciąga wzrok i klientów od wielu lat

Nasza agencja marketingowa nadzoruje w ostatnim czasie wiele projektów związanych nie tylko z firmami w Polsce, ale także ze spółkami zagranicznymi. Na bieżąco przyjmujemy jednak kolejne zgłoszenia oraz poszerzamy liczbę osób w zespole, by zadowolić wszystkich zleceniodawców. Naszą aktualną ofertę można odnaleźć w zakładce Oferty. Zachęcamy również do monitorowania zakładki Aktualne oferty pracy i stażów osoby, które są zainteresowane tymczasową lub trwałą współpracą z naszą firmą.

Od jakiegoś czasu nasza firma skłania się ku rozwiązaniom, które mają na celu pomóc uczniom i studentom rozwijać swoje pasje z zakresu marketingu oraz szeroko pojętej reklamy. Jesteśmy młodym zespołem, który zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko zaistnieć dziś na rynku. Pomagamy więc mniej doświadczonym kolegom i koleżankom zdobyć doświadczenie, które za kilka lat okaże się dla nich wielkim atutem. Prowadzimy szkolenia i kursy, które mają na celu nie tylko uświadomić młodych ludzi w zakresie dzisiejszego rynku marketingowego. Nasze spotkania z uczniami i studentami to także ćwiczenia praktyczne, które przydadzą się im w przyszłości. Jesteśmy także pozytywnie nastawieni do propozycji, które składają nam różnego rodzaju szkoły oraz uczelnie.

Z chęcią podejmiemy się prowadzenia zajęć w takich placówkach. Na swoim koncie mamy już projekty realizowane ze studentami i uczniami w zakresie tworzenia stron internetowych czy projektowania witryn www. Serdecznie zapraszamy do współpracy i korzystania z naszej na bieżąco aktualizowanej oferty.

tornister papierowo.pl/artykuly_szkolne_i_plastyczne/plecaki_szkolne_tornistry

Nowości

11 kontakt