Odpowiedzi od agencji

11 faxemail

Jak długo trwa realizacja projektu?

Zrealizowanie powierzonego nam zadania zależy przede wszystkim od tego jaki zakres usług będziemy indywidualnemu klientowi świadczyć. Niektóre projekty wymagają większego zaangażowania ze strony naszych pracowników. Możemy jednak obiecać, że będziemy robić wszystko co w naszej mocy, by jak najszybciej i jak najskuteczniej realizować powierzone nam zadania.

Jakie usługi świadczy wasza agencja marketingowa?

O wszystkich usługach można przeczytać w zakładce Oferty. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę, często robiąc to w konsultacji z klientami. To właśnie oni podsuwają nam rozwiązania, z których w miarę możliwości decydujemy się korzystać.

Ile kosztuje przeprowadzenie kampanii reklamowej?

Koszty kampanii uzależnione są od wielu czynników, z których klient może zrezygnować lub o które może poprosić. Przed podpisaniem umowy klienci dostają szczegółową wycenę, do której mogą się odnieść jeszcze przed rozpoczęciem realizacji danego zlecenia.

Czy agencja zajmuje się pozycjonowaniem stron?

Na chwilę obecną oferujemy jedynie zakładanie stron www. Posiadamy jednak namiary na profesjonalne spółki, które na co dzień zajmują się realizacją tego typu zleceń.

Jak można skontaktować się z firmą?

Wszystkie informacje dotyczące kontaktu z naszą agencją znajdują się w zakładce Kontakt. Należy zapoznać się z nimi, by uzyskać szczegółowe dane na ten temat.

hosting stron www

Pytania klientów

11 kontakt