Staże a agencji

11 faxemail

Nasza agencja działa na rynku już od kilku lat. Od tego czasu zespół nią kierujący znacznie się poszerzył. Nie spoczywamy jednak na laurach, ponieważ zleceń ciągle przybywa. Co jakiś czas prowadzimy nabór, w wyniku którego oferujemy nie tylko praktyki, ale także staże i pełne etaty. Na chwilę obecną poszukujemy do współpracy:

grafików i web designerów (na pełny etat),

programisty PHP (na pełny etat),

specjalistów do spraw sprzedaży (na pół etatu).

Oprócz naboru na stanowiska poszukujemy również praktykantów i stażystów w dziale SEO. Ilość miejsc jest ograniczona. Na chwilę obecną posiadamy cztery wolne miejsca dla studentów chcących wyrobić praktyki (bezpłatnie) oraz dwa miejsca dla stażystów (o staż mogą ubiegać się zarówno studenci, jak i osoby bezrobotne, staż jest płatny).

Interesują nas ludzie z głową pełną pomysłów oraz – choć nie jest to warunek konieczny – z doświadczeniem w naszej branży. Zgłoszenia należy przesyłać na adres firmowy dołączając przede wszystkim CV i list motywacyjny. W przypadku stanowisk takich jak graficy należy również przesłać swoje projekty. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami. Szanujemy jednak naszych kandydatów, dlatego staramy się wysyłać również odpowiedzi na zgłoszenia, których nie przyjmujemy.

Praca

11 kontakt