Żniżki dla klientów

11 faxemail

http://www.laczek.pl

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla efektywnej współpracy odpowiedni kontakt z klientami. Staramy się więc nie tylko solidnie i szybko wykonywać zlecenia, ale także wyciągać rękę do współpracujących z nami firm na poziomie ekonomicznym.

Zarówno dla starych, jak i dla nowych klientów przygotowaliśmy szereg promocji i rabatów, z których śmiało można korzystać. Jednak z uwagi na różnorodność zleceń przedstawienie takich ulg następuje dopiero po określeniu zadań, których my jako firma będziemy się podejmować. Jest to rozwiązanie, które od wielu lat znajduje aprobatę wśród spółek korzystających z naszych usług. Niektóre projekty realizowane są przez nas nawet z pięćdziesięcioprocentową zniżką.

Szczególną promocję mamy również dla tych klientów, którzy pomagają nam znaleźć nowych zleceniodawców. Staramy się dotrzeć do każdej spółki, która potrzebuje pomocy w zakresie reklamy czy marketingu, jednak nie zawsze jest to możliwe. Z przyjemnością dowiadujemy się, że nasi klienci polecają nas innym działalnością. Stąd też pomysł, by takie firmy w jakiś sposób docenić i także ofiarować im coś od naszego zespołu.

http://www.prografsg.pl/

Okazje

11 kontakt