Solidni pracownicy

11 faxemail

Nasza agencja marketingowa to zespół młodych i pełnych pasji ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Nasze kilkuletnie doświadczenie na rynku pokazało, że możemy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom stawianym przez klientów. Nasza załoga składa się między innymi ze specjalistów do spraw sprzedaży, pracowników w dziale SEO, grafików i web designerów. Wszyscy jesteśmy pasjonatami reklamy i marketingu, dlatego wykonywane przez nas projekty zawsze satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Swoją pracę realizujemy w oparciu o nowoczesne technologie, które – dzięki szkoleniom i kursom – mamy w zakresie marketingu i reklamy opanowane do perfekcji. Z dumą możemy przyznać, iż największe firmy w Polsce współpracują z pracownikami od lat. Niektóre z nich towarzyszą nam od samego początku. Cieszymy się jednak, kiedy kolejne firmy rozpoczynają współpracę z agencją, ponieważ dla nas to znak, by dalej prężnie się rozwijać i wkładać serce w wykonywane projekty.

Nasza agencja marketingowa ciągle się rozwija, dlatego co jakiś czas szukamy osób, które dołączyłyby do naszej ekipy. Warto na bieżąco obserwować więc zakładkę Aktualne oferty pracy i stażów, w której zamieszczamy informacje na ten temat.

Doświadczenie

11 kontakt